Advokátní koncipient/ka (Ref. č.: 1596084279)
PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Náplň práce

Pro našeho klienta, česko-slovenskou advokátní kancelář Glatzová & Co., s.r.o, hledáme do pražské pobočky nového kolegu / kolegyni na pozici

Advokátní koncipient / ka

Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy.

Vaše náplň práce :

  • Zpracování pestré právní agendy (klíčové oblasti : fúze a akvizice, insolvence a restrukturalizace, energetika, bankovnictví, kapitálové trhy, korporátní právo)
  • Tvorba právních dokumentů a analýz
  • Komunikace s klienty
  • Spolupráce na případech s ostatními kolegy napříč kanceláří
  • Očekáváme :

  • Ukončená právnická fakulta (pokud stále studujete, můžete zkusit pozici právního studenta)
  • Předchozí zkušenosti výhodou, nikoliv podmínkou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (komunikace se zahraničními klienty), německý jazyk výhodou
  • Právnické myšlení, ale i selský rozum
  • Chuť se neustále vzdělávat
  • Samostatnost, ale i schopnost týmové spolupráce
  • Nabízíme :

  • Práce v prestižní advokátní kanceláři
  • Možnost pracovat na různých případech a zkusit si tak různé obory práva, díky čemuž budete mít příležitost zjistit, čemu se chcete věnovat nejvíce
  • Zapracování a individuální zpětná vazba od zkušených kolegů samozřejmostí
  • Prostor pro rychlý osobní a kariérní růst
  • Možnost pracovat i pro mezinárodní klientelu
  • Vzdělávání podporované a hrazené společností (jazykové kurzy, pravidelná odborná školení)
  • Plat 35 000 70 000 Kč (dle Vašich schopností a zkušeností)
  • Až 25 dní dovolené, sick days, speciální vánoční volno
  • Stravenky
  • Multisport karta
  • Možnost práce na home-office
  • Občerstvení v kancelářích
  • Pravidelné firemní akce (hory, teambuildingy, večeře)
  • Chill-out zóna s fotbálkem
  • Moderní kanceláře v centru
  • Prahy - Staré Město

    Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

    Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

    Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289 / 7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č.

    110 / 2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

    Benefity

    Vzdělávací kurzy, školení

    Dovolená 5 týdnů

    Zdravotní volno / sickdays

    Možnost občasné práce z domova

    Příspěvek na sport / kulturu / volný čas

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.