Strojní inženýr technolog, normovač (technolog výroby ocelových konstrukcí)
EGE Service s.r.o.
Ostrava
před 5 dny
source : Hitprace

Pracoviště : Lihovarská 1378 / 11, Ostrava - Radvanice 1. kontakt e-mailem. Popis pozice : - Stanovování výrobních technologií nebo výrobních postupů- Vypracování technologických postupů výroby ocelových konstrukcí (OK) a rámcových technologickýchpředpisů pro výrobu OK z hlediska technického, ekonomického a bezpečnosti práce- Provádění revizí rámcových technologických předpisů- Řešení technologických problémů během výroby včetně operativních rozhodnutí o způsobu provedení / řešenítěchto problémů- Kontrola dodržování technologie výroby OK- Adaptace výrobní dokumentace zákazníka na podmínky firmy EGE Service (příp.

navrhování úprav nebozměn v dokumentaci) v procesu přípravy zakázek- Navrhování rámcových změn při kreslení výkresové dokumentace (VD) formou technologických prověrek- Podílení se na procesu posuzování poptávek zákazníků na výrobu OK, hodnocení výrobních možností- Spolupráce s odbornými útvary a výrobou při postupnému zvyšování technologické úrovně výroby- Účast při technických, příp.

reklamačních řízení s domácími i zahraničními zákazníky- Navrhování výrobních přípravků a použití speciálních nástrojů a pomůcek- Vypsání objednacích návrhů pro technologickou kooperaciPožadavky : - SŠ technického směru- Znalost čtení technické dokumentace- Znalost procesu technologické přípravy strojírenské výroby- Min.

5 let praxe a zkušenosti s výrobou ocelových konstrukcí a mostních konstrukcí- Zkušenosti s tvorbou technologických postupů výroby OK- Znalost výrobkových norem pro ocelové konstrukce EN 1090-2, ČSN 732603, TKP-19-A pro pozemnístavby, TKP-19 pro České dráhy- Základní znalost práce v systému kvality dle EN ISO 9001- Znalost posuzování a prokazování shody výrobků (zákon č.

22 / 1997 Sb.) výhodou- Znalost němčiny výhodou- Uživatelská znalost práce na PC vč. znalosti práce v programech Auto CAD, MS Word, MS Excel- Aktivní přístup k práci, samostatnost, pečlivost, spolehlivost- Komunikativnost, dobrý zdravotní stav- Silné argumentační a organizační schopnosti- Řidičské oprávnění sk.

B- Zkušební doba 3 měsíceZaměstnanecké výhody : stravenky, 25 dnů dovolenéNástup ihned.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost