Obchodní zástupci
VMS VISION, s.r.o.
Boskovice
před 4 dny
source : Hitprace

Rozšiřujeme tým a hledáme schopného obchodníka. Budete nabízet kvalitní produkty a spolehlivá řešení. Jde o samostatnou práci s našimi obchodními partnery a koncovými zákazníky.

Umíte-li dobře prezentovat a chcete být odměňováni za konkrétní výsledky své práce, pak jste srdečně vítáni.Pojďte s námi posunout naši prémiovou značku ekoTAB ještě více kupředu!Uspějí ti, kteří : - dosáhli min.

SŠ vzdělání s maturitou- úspěšná praxe a výsledky v oblasti obchodu výhodou- je jim blízké i technické myšlení- mají solidní a přátelské vystupování- upřednostňují časovou flexibilitu- ovládají dobře MS Office - Excel, Word, Powerpoint- jsou aktivní řidiči (řidičský průkaz sk.

B)- rádi cestujíCo Vám nabízíme?- zázemí tradičního českého výrobce s kvalitními výrobky- kompletní zaškolení- slušné mzdové ohodnocení- místo výkonu práce : ČR

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost