Vývojáři softwaru
ZENSAR TECHNOLOGIES (UK) LIMITED, odštěpný závod
Praha-Klánovice, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

MÍSTO VÝKONU PRÁCE : Praha PRVNÍ KONTAKT e-mailem na adr. použijte odpovědní formulář kontaktní osoba Vršecká ErikaUPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY : Zpracování obchodních požadavků do dokumentů / specifikací s vysokým / nízkým technickým designemPříprava balíčků kódů a dokumentace vztahující se k propagaci kódu ve výrobním prostředíPoskytovat konzistentní podporu pro kontinuitu provozuSpráva účtů podpory a analýza základních příčin a jejich rozlišeníRozsáhlé zkušenosti s Oracle Business Intelligence (10g,11g and 12c)Pracovní zkušenosti se systémy řízení jako HP ALM, JIRA, Share point, Remedy, a pod.

Znalost dalších BI nástrojů jako např. tableauVynikající schopnosti při ladění a používání kóduSilná komunikace a týmová koordinační dovednostiZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY : 20 dní dovolené, příspěvky na pojištění, soukromá zdravotní klinika, stravenky, příspěvky na školné pro až 2 děti, home office, založení bankovního účtu, lítačka, mezinárodní školení, orientační exkurze

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost