Engineer quality s možností seberealizace a top mzdou !
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Teplice, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Pro nadnárodní logistickou společnost v ústeckém kraji hledáme silného hráče do zavedeného týmu na pozici kvality.Nabízíme : Možnost seberealizace implementace dovedností.

Osobní růst podporovaný zaměstnavatelem.Motivační platové ohodnocení.Sebe-zdokonalovací manažerský program.Přátelské prostředí a fajn kolektiv.

Motivující pracovní podmínky v ekonomicky zdravé a úspěšné společnosti s perspektivou.Know how.Širokou škálu zajímavých rodinných benefitů.

Náplní práce bude : Tvorba pracovních instrukcí.Vstupní a periodické školení personálu (BOZP PO pracovní instrukce nápravná opatření.

Analýza příčin a definování nápravných opatřeníŘešení zákaznických reklamací proaktivní komunikace se zákazníkem.Požadujeme : Praxe na obdobné pozici.

Schopnost školení BOZP a PO.Znalost světového jazyka.Znalost MS Office.Vzdělání : vyšší odborné, vysokoškolské, bakalářské, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost