Projektový manažer
ICZ
Brno, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Popis pozice

Pro oblast vývoje a implementace nemocničních informačních systémů hledáme odvážného a pracovitého kolegu, který bude mít zodpovědnost za řízení zajímavých a unikátních projektů pro klíčové zákazníky v oblasti zdravotnictví.

CO budete dělat : * Řízení implementačních a supportních projektů v oblasti IT - nemocniční informační systémy* Plánování a realizace projektů* Řízení projektových týmů* Odpovědnost za dodržování harmonogramu a rozpočtu* Tvorba a udržování projektové dokumentace* Spolupráce se zákazníky* Spolupráce s analytiky, supportním a vývojovým týmem produktuCO Vám nabízíme : * Výběr z široké škály benefitů formou Cafeteria system (sport, kultura, cestování, stravenky )* Flexibilní pracovní dobu* 5 dnů osobního volna navíc ke standardní dovolené* Služební notebook, mobilní telefon a automobil i k soukromým účelům* Relax zónu* Podporu ve Vašem dalším rozvoji a vzdělávání* Příležitost pro realizaci vlastních nápadů a myšlenek* Příležitost spolupracovat s kolektivem zkušených profesionálů, kteří jsou nositeli odborných certifikací* Kariérní růst* Získání zkušeností ze zázemí silné a stabilní společnosti, s více jak 20ti letou historií na trhu IT, která se může pochlubit řadou významných ocenění (např.

IT Projekt roku, Českých 100 nejlepších aj.)* Skvělé zážitky z našich teambuildingových akcí a jiných společenských aktivit

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.