MONTÉR VZDUCHOTECHNIKY, ROZVODU TOPENÍ A CHLAZENÍ, ZDRAVOTNĚ-TECHNICKÉ INSTALACE
EKOKLIMA akciová společnost
Milevsko, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Montáž po celé ČR, při krátké dojezdové vzdálenosti - dojíždění každý den, při dlouhé dojezdové vzdálenosti možnost ubytování, v Praze ubytování zajištěno.

Požadavky : Vzduchotechnika : schopnost montáže vzduchotechnického potrubí, vč. tvarovek, jeho ukotvení. Dále schopnost montáže elementů vzduchotechnického systému, vzduchotechnických jednotek, komponentů po trasea koncových elementů.

Schopnost číst technické výkresy nutné pro montáž.Rozvod topení a chlazení : schopnost provádění montáže rozvodu a chlazení.

Spojování materiálu pomocí závitových spojů, lepení, sváření, lisování a jinými technikami, tvarování rozvodů, osazování armatur, připojování koncových elementů a jiných zařízení plynoucích z otopných systémů.

Výhoda svářecí průkaz dle ČSN EN ISO 9606-1. Schopnost číst technické výkresy nutné pro montáž.Zdravotně-technické instalace : schopnost provádět montáže zdravotně-technické instalace, tzn.

vodovodních a odpadních systémů objektových i venkovních, vč. tvarování rozvodů, osazování armatur, připojování zařizovacích předmětů zdravotní techniky.

Spojování rozvodů pomocí závitových spojů, lepením, lisováním a polyfuzním svářením. Schopnost číst technické výkresy nutné pro montáž.

Nabízíme : penzijní připojištění, stravenky, léčební poukaz, telefon, ubytování (pouze Praha)Pracovní doba : po - pá 7 : 00 až 15 : 00 hod.

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.První kontakt : Marvanová Luďka tel. použijte odpovědní formulář, email : použijte odpovědní formulářOsobní návštěva pouze pátky.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost