Praca dla PAR na produkcji
Dział Klientów Międzynarodowych – centrala
Jicin
před 5 dny
source : infoPraca

Opis stanowiska :

  • produkcja części do hamulców samochodowych;
  • obsługa maszyn;
  • kontrola jakości;
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy;
  • Wymagania :

  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym;
  • motywacja do pracy na dłuższy okres czasu;
  • sprawność manualna;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku produkcyjnym;
  • Oferujemy :

  • wynagrodzenie około 2 750 - 3100 zł. netto / miesiąc;
  • możliwość nadgodzin;
  • możliwość pobierania zaliczek tygodniowych;
  • czeską umowę o pracę na 1 rok z możliwością przedłużenia;
  • dofinansowane zakwaterowanie ( dopłaty max 100 zł / miesięcznie)
  • dofinansowanie do posiłków;
  • 20 dni urlopu płatnego + 5 dni;
  • pomoc w załatwieniu wszystkich formalności ( badania lekarskie, założenie konta bankowego etc.);
  • opiekę koordynatora;
  • Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul.

    Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu : IOD a workservice.pl.

    Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna : art. 22¹ 1 kodeksu pracy w zw. z art.

    6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych).

    Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych : powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji.

    Przewidywane kategorie odbiorców danych : osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa : prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

    Požádat
    Přidat do oblíbených
    Odebrat z oblíbenýcch