Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o zdravotně postižené
Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých České republiky
Jablonec nad Nisou
před 2 dny
source : Hitprace

ODBORNÉ SOCIÁLNÍ PORADENSTVÍPráce spočívá v přímém poskytování služeb klientům se zrakovým postižením (dospělí v produktivním věku i senioři).

Doba určitá s možností prodloužení vždy o 1 rok. PD : Po-Pá v rozmezí 8 : 00-16 : 00hod., dle domluvy při nástupu, potom fixní.

Speciální požadavky - znalosti : Dovednosti a zkušenosti v práci s lidmi, samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost, organizační a komunikační schopnosti, ochotu částečně cestovat a pracovat v terénu, uživatelskou znalost práce na PC, odborná způsobilost podle zákona 108 / 2006 Sb.

110, odst. 4 - VŠ nebo VOŠ (minimálně) sociální práce či obory příbuzné.Zaměstnanecké výhody : 5 týdnů dovolené, výhodný tarif operátoraHlásit se telefonicky v době PO-ČT 14 : 00-16 : 00 hod. nebo e-mailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost