Obsluha Freshbaru a Salaterie
UGO trade s.r.o.
Praha, CZ
před 8 dny
source : Easy-prace.cz

místo výkonu práce : Praha kontakt : Havlíčková Nikola, tel. : 733675611, e-mail : nikola.havlickova ugo.cz Jsi fanouškem čerstvých šťáv a salátů?

Právě rozšiřujeme náš tým UGOfandů o novou posilu, na pozici : ZAMĚSTNANEC PROVOZU FRESHBARU A SALATERIE CO BUDE VAŠE NÁPLŇ PRÁCE?

 • připravovat a prodávat UGO produkty - šťávy, polévky, saláty ? servis zákazníkům ? kontrola kvality vydaných pokrmů CO SE U UGO CENÍ?
 • flexibilita a samostatnost ? chuť se učit a pracovat v týmu ? komunikativnost a příjemné vystupování ? aktivní zákaznický přístup ?
 • zkušenost v gastroprovozu výhodou ? vztah ke zdravému životnímu stylu CO VÁM UGO NABÍZÍ? ? možnost pracovat na plný i zkrácený úvazek ?

  férové ohodnocení ? benefity (zaměstnanecká sleva až do výše 60%, stravenky, možnost Multisport karty) ? příležitost naučit se něco nového ?

  skvělý kolektiv ? rychlý kariérní postup ? zázemí silné a stabilní společnosti, jejímž vlastníkem je společnost Kofola ?

  platové ohodnocení od 20 000 Kč UKAŽTE SVÉ SCHOPNOSTI A STAŇTE SE SOUČÁSTÍ UGO SVĚTA.

  NASTOUPIT MŮŽETE IHNED! V případě Vašeho zájmu nám zašlete svůj životopis.

  Těšíme se na Vaše reakce. Spol.

  UGO TRADE provozuje největší Česko-Slovenskou síť FRESHBARŮ & SALATERIÍ - vyrábějící produkty zejména z čerstvého ovoce a zeleniny.

  Aktuálně poskytujeme našim zákazníkům alternativu zdravého stravování na 80 místech.

  Soustředíme se na kvalitu produktů, vstřícnost vůči zákazníkům a otevřenou komunikaci.

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost