Učitelka
Mateřská škola Klubíčko Tlumačov, s.r.o.
Tlumačov, Czech Republic
před 19 hodinami
source : Hitprace

Vysokoškolské vzdělání v oboru obor speciální pedagogika ukončené SZZ.Specializace : psychopedie, somatopedie, komunikační techniky, logopedie, SVPU.

Osobní předpoklady : schopnost empatie, evaluace situací, schopnost správné reakce, ochota přizpůsobit se a vyhovět speciálním potřebám dětí bez osobního hodnocení, pečlivost, obětavost, trpělivost, rozhodnost, důslednost.

Náplň práce : cílená výchovně vzdělávací činnost, zaměřená na speciálně pedagogickou péči o děti s poruchami autistického spektra, poruchami komunikace, ADHD, příp.

kombinovaným postižením, s používáním speciálních pedagogických postupů a metod, dále vytváření, rozšiřování a zdokonalování správných návyků a dovedností dětí.

Spolupráce s rodinami dětí. Prac.poměr na dobu určitou s možností prodloužení. POZN : Zájemci se hlásí tel. nebo e-mailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost