Zasilatel námořních přeprav - Rudná u Prahy
DB Schenker
Nučice, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Popis pozice

Pro naše oddělení námořních přeprav v Rudné u Prahy hledáme vhodného uchazeče / uchazečku na pozici zasilatele. Čerstvé absolventy rádi zaučíme.

Koho hledáme?* středoškoláka nebo vysokoškoláka (nejlépe se zaměřením na dopravu)* kandidáta komunikujícího anglicky slovem i písmem* toho, kdo je pokročilý v práci na PC* samostatného a velmi dobře komunikujícího uchazeče* týmového hráče, který má smysl pro detail### Jaká bude náplň vaší práce?

 • zajišťovat veškeré činnosti spojené s dovozem / vývozem prostřednictvím námořní přepravy* komunikovat se zákazníky i dodavateli* pracovat v našem interním systému TANGO* informovat zákazníky o průběhu realizace přepravy* komunikovat a spolupracovat s ostatními odděleními napříč společností### Jaké benefity vám nabízíme?
 • pružnou pracovní doba* možnost práce z domova* týden dovolené navíc + 2 dny preventivního volna* příspěvek na stravování 75 Kč čistého do mzdy za odpracovaný den
 • příspěvek na penzijní / životní připojištění v hodnotě 1% ze základní mzdy* zvýhodněné mobilní a datové tarify od operátora T-Mobile* odměna za loajalitu v programu Cafeterie* Multisport karta pro vás i váš doprovod za zvýhodněnou cenu* možnost využít služby online poradny či objednání k lékaři u společnosti uLékaře.
 • cz* odměna za přivedení nového zaměstnance* pohodlné tankování s DKV kartou* 1 den volna pro veřejně prospěšné činnosti* slevy u našich zákazníkůProhlédněte si náš profil na www.

  welcometothejungle.cz.Nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody.### Pro statistikyAno### DivizePřepravy## Benefits- Bonusy / prémie- Příspěvek na penzijní / životní připojištění- Flexibilní začátek / konec pracovní doby- Stravenky / příspěvek na stravování- Dovolená 5 týdnů- Kafetérie- Zdravotní volno / sickdays- Firemní akce

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost