TECHNOLOG - svařování, lisování
Stimul - personální poradenství
Praha-Hloubětín, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Pro strojírenskou, výrobní společnost, která využívá výrobní technologie svařování a lisování a svou převážnou produkci směřuje do automotive, hledáme šikovného technika nebo techničku - strojaře.

Obsazujeme pracovní pozici : TECHNOLOG - svařování, lisováníBudete součástí týmu technické přípravy výroby a budete navrhovat procesy a postupy pro konkrétní výrobní programy zaměřené na lisování a svařování plechů.

Hlavní náplň práce : tvorba technologických postupůnávrhy lisovacích nástrojů a svařovacích či montážních přípravkůvedení technických výkresů a dokumentacenávrhy optimalizací výrobních linekprůběžná aktualizace archivu technických noremPožadujeme : SŠ / VŠ strojnízkušenost z návrhů technologií orientace v nástrojařství zkušenost z výrob a procesů pro automotive výhodouznalost práce v CAD, Catia, orientace v technické dokumentaciuživatelská znalost práce na PCNabízíme : Bohatý balíček benefitů : zájem o dlouhodobou spoluprácitarif pro mobilní telefonpenzijkotýden dovolené navícVzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.