Specialista na klientské cesty (m/ž)
Kooperativa
Praha, Czech Republic
před 12 hodinami
source : Hitprace

Popis pozice

Do týmu Řízení klientské zkušenosti hledáme kolegu / kolegyni, který by s námi dokázal zjišťovat a vyhodnocovat klientova očekávání a s kreativní myslí hledal opatření, jak je naplnit nebo dokonce překonat.

Zkušenosti ze samostatně vedených projektů zaměřených na zákaznickou zkušenost, školení prodejních dovedností nebo zkušenosti přímo z obchodu jsou skvělou výhodou.

Stejně tak nás potěší nadšení do práce, zápal při hledání řešení, slušné komunikační schopnosti a týmový duch : )### Co Tě v této roli čeká?

 • Staneš se opatrovníkem KLIENTSKÉ CESTY. Budeš ji udržovat, ale také navrhovat změny a úpravy a pomáhat je uvést v život.
 • Staneš se kormidelníkem u tzv. workshopů CX (společná sezení napříč odděleními s cílem diskutovat a zlepšovat CX).* Budeš měřit, reportovat a rozvíjet zákaznickou zkušenost na svěřeném místě (např.
 • u likvidací).* Vyzkoušíš si i roli mentora, který má za úkol překládat a vysvětlovat "co je to CX" kolegům napříč firmou.

 • Jelikož zákazníci se mění v čase a prostředí, setkáš se i s novými úkoly, jejichž splnění naši klienti určitě ocení.### Co budeš k úspěchu potřebovat?
 • Zkušenosti s projekty v CX nebo s výzkumy.* VŠ vzdělání (alespoň Bc.)* Uživatelskou znalost balíčku MS Office.* Komunikativní angličtina je výhodou.
 • Schopnost hledat nová řešení i tam, kde to zpočátku není snadné.* Samostatnost při řešení úkolů a vedení projektů.* Hledáme kreativce s duší analytika (umíš data nejen číst, ale také je vhodně interpretovat).
 • Schopnost kooperace, nápady rádi řešíme v celém týmu a brainstormujeme o nich.### Co Ti nabídneme?* Práci na projektu s TOP prioritou pro celou firmu.
 • Prima tým odborníků a nadšenců pro zákazníka.* Zázemí nejúspěšnější skupiny na českém pojistném trhu.* Velmi dobré finanční ohodnocení.
 • Možnost dalšího vzdělávání a profesního rozvoje.* Systém Cafeterie umožňující vybrat si zážitky, akce nebo produkty.* Nadstandardní příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, cestovní pojištění zdarma.
 • 25 dnů dovolené, 3 freedays, 1 charity day.* Stravenky v hodnotě 110 Kč.* Příjemné a moderní pracovní prostředí v atraktivní lokalitě Karlína.
 • Benefits- Bonusy / prémie- Mobilní telefon- Nadstandardní lékařská péče- Sleva na firemní výrobky / služby- Notebook- Příspěvek na penzijní / životní připojištění- Flexibilní začátek / konec pracovní doby- Stravenky / příspěvek na stravování- Dovolená 5 týdnů- Vzdělávací kurzy, školení- Kafetérie- Příspěvek na sport / kulturu / volný čas- Příspěvek na vzdělání- Zdravotní volno / sickdays- Možnost občasné práce z domova

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost