Obchodní zástupce
Personal work agency s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Olšanská č.p. 55 / 5, Praha 3. Prvotní kontakt emailem - personalwork-agency email.cz nebo telefonicky 778003637 v době 9 : 00 - 16 : 00 hodin.

Jsme personální agentura, která aktuálně do našeho kolektivu hledá šikovného obchodního zástupce s praxi min. 3 roky na této pozici.

Náplň práce : navazování nových kontaktů a hledání nových obchodních přiležitostí, vyjednávání obchodních podmínek, ideálně pokud již máte kontakty na potenciální zaměstnavatele, HR oddělení, nebo personalisty, kterým by jste služby personální agentury mohli nabídnout.

Očekáváme : praxi v oboru min. 3 roky, pozice není vhodná pro zájemce bez předchozí praxe obchodního zástupce, PC, ŘP, samostatnost, zodpovědnost a pracovitost, komunikační a vyjednávací dovedností, vytváření vlastní iniciativy, samostatnost.

Nabízíme : samostatnou pozici, kde máte možnost se rozvíjet a realizovat své nápady, mladý a přátelský kolektiv, notebook, mobilní pracovní tel.

práci na HPP. Základní plat + provize z uzavřených zakázek.Zaměstnanecké výhody : pracovní tel., notebook, provize.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost