ASISTENT -KA ŘEDITELKY
ARAKO spol. s r.o.
Opava, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

KO : Koligová Pavlína, tel. : 553 694 105, e-mail : pavlina.koligova arako.cz. Věra Ryšková, tel : 553 694 335, e-mail : vera.

ryskova arako.czPožadujeme : SŠ / VŠ vzdělání, jazyková vybavenost - RJ-na komunikativní úrovni podmínkou!, flexibilita a vysoké pracovní nasazení, komunikační a organizační schopnosti, příjemné vystupování, spolehlivost a samostatnost, ŘP sk.

B Nabízíme : místo výkonu práce - Opava, zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvek při narození dítěte a vlastní svatbě, penzijní připojištění, příspěvek dětem na letní tábor školu v přírodě, lyžařský výcvik, příspěvek na kulturu a sportovní činnostiNáplň práce : zajištění bezchybného chodu sekretariátu, včasné a bezchybné plnění úkolů, příjímání a třídění korespondence (vč.

elektronické), organizace porady vedení a její zápis, sjednávání schůzek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost