TECHNIK KVALITY
B a K production s.r.o.
Písek, CZ
před 9 hodinami
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro B a K production s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Ke Statku 18, Písek 1 (Písek), 39701
  • Přidáno : 3.7.2019
  • Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti :

    Náplň práce :

  • Provádění mezioperační a finální kontroly dle postupů
  • Záznam výsledků kontroly
  • Evidence reklamací v IS
  • Řízení zákaznických reklamací
  • Analýza zmetkovitosti
  • PP na dobu určitou s možností prodloužení.

    Požadujeme :

  • SŠ / VŠ vzdělání technického / strojírenského směru
  • AN / NJ
  • Praxe min 1 rok v oblasti zakázkové kovovýroby
  • Odpovědný přístup k práci
  • Samostatnost, flexibilita
  • Nabízíme :

  • Dotované závodní stravování, příspěvek na dopravu, odměna za docházku, příspěvek na ŽP / PPF , 5 týdnů dovolené
  • První kontakt : Hřídelová Kateřina BcA., tel. : 734 852 556, e-mail : k.hridelova bak-pisek.cz

    Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)