Zveme tě na kafe do Varů!  
STUDENT AGENCY, RegioJet
Karlovy Vary, CZ
před 14 dny

Zažij s námi pohodové setkání a staň se stevardem pro RegioJet!

Na této pozici budete doprovázet autobusy na linkách z Karlových Varů do Prahy, odbavovat cestující při nástupu do autobusu a zajišťovat profesionální zákaznický servis (denní tisk, občerstvení, podávání informací, prodej jízdenek).

Budete se starat o příjemné prostředí v autobuse a nedílnou součástí vaší práce bude i úzká spolupráce s řidiči a helpdesk oddělením.

Hledáme právě Vás?

Určitě ano! Žádnou extra schopnost u nás nepotřebujete, stačí jen úsměv, dobrá nálada a sem tam se umět dorozumět v anglickém jazyce.

Zajímalo by Vás dozvědět se ještě více na osobním pohovoru? Pošlete nám svůj životopis a my za Vámi do Karlových Varů přijedeme! Pozveme Vás do příjemné kavárničky, kde Vás, jak už je naším zvykem, pozveme na teplý nápoj zdarma. : -)

Na co se můžete těšit?

 • nabízíme brigádu, zkrácený i plný úvazek
 • získáte praxi v cestovních ruchu
 • možnost kariérního růstu napříč celou společností
 • benefity - kafeterie, slevy na firemní produkty
 • Typ pracovního vztahu

  Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

  Typ smluvního vztahu

  Pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti

  Mzda

  17000-23000 Kč / měsíc

  Benefity

  Sleva na firemní výrobky / služby, stravenky / příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, firemní akce

  Požadované jazyky

  Angličtina (středně pokročilá)

  Step 2
  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost