Vývojáři softwaru
Kindred. s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 13 hodinami
source : Hitprace

MÍSTO VÝKONU : Boudníkova č.p. 2514 / 5, Libeň, 180 00 Praha 8KONTAKT : PRVOTNĚ E-MAILEM : Zora Arazimová, e-mail : zora.

arazimova publicisgroupe.czMusíte mít plynulou angličtinu (nadřízený je cizinec a kolegové také).Kvalifikace : Základní znalosti a technologie bez kterých to nejde : o S přehledem ovládáš JavaScript (ES6+)o Máš zkušenosti s React či jinými frameworky (Angular 2+, Vue)o Víš co je backend a umíš naprogramovat REST APIo Máš znalost HTML5 a CSS3o Jiné technologie ti ale také nejsou cizí (.

net, python, next.js, node.js, MS Azur ...) a jsi schopný / -á se adaptovatZAM. VÝHODY : 5 týdnů dovolené, práce i na homeoffice, kurzy, vzdělávání, 3 dny sick days, občerstvení v kanceláři, rozpočet na vzdělávání, speciální odborné kurzy.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost