BANKOVNÍ PORADCE - Říčany
Raiffeisenbank
Říčany, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Popis pozice

Na naši pobočku v Říčanech na Masarykově náměstí hledáme Bankovního poradce, který se postará o naše klienty a pomůže splnit jejich sny.

Na této pozici máte možnost výrazně ovlivnit výši výdělku. Když splníte plán na 100 %, odnášíte si navíc 7.5000 Kč k vaší pravidelné měsíční mzdě.

Strop je však na 15.000 Kč / měsíčně. Těší se na vás tým kolegů a zkušená manažerka Lucia Cosentino, nejen oni vám pomohou se zaškolením.

Pobočka je přímo v Říčanech na náměstí. Máme otevřeno od pondělí do pátku, bez směnného provozu.### Co vás čeká?* Stanete se tváří Raiffeisenbank, prvním a nejdůležitějším kontaktem pro naše klienty.

 • Budete umět vybrat správný produkt z naší pestré nabídky.* Ovládnete veškerou administrativu spojenou s obsluhou klienta.
 • Ke komunikaci s klienty budete používat osobní, telefonický i e-mailový kontakt.### Bez čeho se neobejdete?* Maturitního vysvědčení, které je potřebné pro certifikace.
 • Chuti rozvíjet své obchodní nadání potěší nás vaše předchozí prodejní zkušenosti. Pokud je nemáte, umíme rozvinout váš talent.
 • Cizí jazyky (zejména angličtina) nebojte se, nehledáme dokonalost, ale schopnost obsloužit klienta, který nehovoří česky.
 • Smysl pro humor na našich pobočkách vládne dobrá nálada.### Na co se můžete těšit?* Když splníte plán na 100 %, vyděláte si 7.
 • 500 Kč. Strop je však až 15.000 Kč / měsíčně.* První rok získáte 14 tis. v kafeterii, od druhého roku 27. tis bodů* 25 dní dovolené, čím déle s námi budete, tím více volna si můžete užít* 4 free days* Zvýhodněné bankovní produkty včetně hypotéky* Osobní rozvoj u nás není prázdná fráze.

  Těšit se můžete na propracovaná školení a skvělý tým, který se stará o vzdělávání pobočkové sítě. Digitální platformy, které RB nabízí zdarma zaměstnancům, jež vám usnadní přístup ke vzdělávání nejen z oboru.

  Zpřístupníme vám mnoho seminářů, které se věnují životním stylu pro Raiffeisenbank je zdraví a spokojenost zaměstnanců prioritou.

 • Raiffce se nebudete nudit, najdete nové přátele, osvojíte si bankovní know-how a otevře se vám mnoho kariérních příležitostí.
 • Nezapomeňte, že 8 z 10 manažerů vyrostlo v Raiffce.Zaujala vás naše nabídka? Pošlete nám vaše CV, můžete jej poslat i na email kamila.

  nemcova rb.czTěšíme se na setkání s vámi.Více se o nás můžete dozvědět i na našem profilu na www.atmoskop.cz

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost