Obchodně-technický poradce/poradkyně
TIMAC AGRO CZECH s.r.o.
Šumperk, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : okr. Šumperk. Hledáme kolegu / kolegyni, který bude vytvářet obchodní příležitosti přímo v terénu. Různorodá práce s týmem lidí se stejným cílem : maximalizovat zisk našich zákazníků (farmářů) skrze jedinečné produkty na trhu u kterých je prokazatelná účinnost a které nezatěžují životní prostředí.

Očekáváme : - Zkušenost v oblasti zemědělství (ať již v rámci studií, předešlých pracovních zkušeností či pocházíte ze zemědělské rodiny či oblasti).

Spíše než na letech zkušeností nám záleží na selském rozumu, prokazatelném zájmu o zemědělskou oblast. - Relevantní obchodní zkušenost, nebo vám je alespoň obchod blízký- Řidičský průkaz skupiny B a ochota cestovat na pravidelné bázi v dané lokalitě (každý den strávíte v terénu, osobní automobil pro služební i osobní účely je zajištěn)Pracovní doba : 8 : 00 - 16 : 30 - konec i začátek pracovní doby jsou flexibilní.

Zaměstnanecké výhody : 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna, stravné, příspěvek na penzijní / životní pojištění, multisport karta, referral bonus, využití mobilního telefonu i pro soukromé účely, pojištění odpovědnosti za škody.

Kontakt : telefonicky, e-mailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost