Site manager - vedoucí projektu stavby
BENUGA s.r.o.
Přezletice, Czech Republic
před 14 hodinami
source : Hitprace

Místo výkonu práce : - PřezleticePrvotní kontakt : - e-mail : roni.vlaro volny.czUpřesňující údaje : Benuga s.r.o., - developer bytových domů v Přezleticích - Zlatý kopecHledá Site managera - vedoucího projektu pro právě probíhající výstavby bytových domů v Přezleticích - Zlatý kopec.

Jedná se o komplex s výstavbou 300 bytových jednotek.Požadujeme : - Více než 20-ti letou praxi při řízení velkých projektů v České republice a v zahraničí- Dokončenou vysokou školu v oboru stavebním- Vypracování rozpočtů a cenových nabídek- Sestavování časových plánů a postupů výstavby- Tvoření variant k navržené projektové dokumentaci- Komunikace se zákazníky, projektanty a úřady- Zpracování výkazů výměr- Spolupráce u výběrových řízení na dodavatele- Mnohaletá praxe jako technický dozor- Znalost a praxe programů Word, Excel, MS.

Projekt- Plynulá znalost jazyků : Angličtina, čeština, ruština podmínkou. Ukrajinština výhodou.Zaměstnanecké výhody : - Velmi dobré zázemí stabilní společnosti s mnohaletou tradicí a zahraničním zázemím- Nadstandartní platové ohodnocení

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost