SAP KONZULTANT – možnost home office
NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
Praha-Staré Město, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

CO BUDETE DĚLAT?Nastavovat SAP moduly u mezinárodních firem sídlících často v ČecháchPrezentovat koncovým uživatelům Optimalizovat a nastavovat moduly, funkce a procesyKomunikovat s programátory a testeryPožadujeme : Máte znalosti SAPu a rádi byste je zúročili na různorodých mezinárodních projektech?

Hledáme konzultanty pro anglicky mluvící klienty především pro výrobní moduly PM / CS. Zajímavý plat, možnost práce na home office a zkráceného úvazku.

Nabízíme : CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?Dynamickou práci v úspěšném IT start-upuFixní plat + odměny za projekty, školící dny aj.Možnost práce převážně na home officePružnou pracovní dobuMožnost práce na HPP i ŽLPodporu ve vzděláváníFiremní akceZázemí kanceláře : Třebíč či PrahaVzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost