Mistr/ová stavby
Stavební firma Ječmínek, spol. s r. o.
Blansko, CZ
před 13 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce celá ČR - dle zakázek firmy. Mzdové ohodnocení od 33.400,00 + pohyblivá část mzdy dle rozhodnutí zaměstnavatele max.

100 % základní sazby dle odvedené kvality a kvantity práce Požadujeme : 1) Výborná orientace v PD 2) ŘP sk. B 3) Znalost práce na PC (WORD, EXCEL) 4) Dobré organizační schopnosti (vedení pracovního týmu) 5) Zkušenosti a znalosti v oblasti pozemních staveb 6) Schopnost samostatného řízení staveb 7) Zodpovědnost 8) Časová flexibilita Nabízíme : 1) Ubytování hradí zaměstnavatel 2) Diety 3) Firemní vozidlo 4) Mobilní telefon Zaměstnanecké výhody : Zázemí stabilní společnosti Místo je vhodné i pro absolventy.

Nejprve zaslat strukturovaný životopis na urvalkova jecminek.cz. Do předmětu uvést o jakou pozici se u naší společnosti ucházíte.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost