Seřizovači
Wicke CZ, s.r.o.
Slušovice
před 1 dnem
source : Hitprace

Jsme výrobcem kol, otočných i pevných kladek pro všechny druhy skladové a manipulační techniky. Navrhujeme a vyrábíme kladky a kola na všechny typy speciálních manipulací, vyžadující velmi náročné výrobní podmínky.

Co bude Vaší náplní práce : seřizovat obráběcí soustružnické CNC stroje, dbát na dodržování výrobních časů dle technologického postupu, kontrolovat rozměry a tolerance dle přiložené výkresové dokumentaceCo od Vás požadujeme : odborné vzdělání, znalost práce s měřidly ve strojírenské výrobě, znalost čtení strojírenských výkresů, pečlivost, důslednost, zodpovědnost, loajalita, chuť učit se novým věcemVaše výhoda bude, pokud máte praxe ve strojírenské výrobě nebo na obdobné poziciCo Vám můžeme nabídnout : stravování v areálu firmy za zvýhodněné ceny, 13.

a 14. plat, prémie, bonus zdraví, věrností prémie, příspěvek na dopravu, občerstvení na pracovišti, příjemné prostředí a dobrý kolektivPráci na HPPVýhody : bonusy / prémie, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, 13. a 14. plat

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost