Zdravotní sestra (specializace v oboru psychiatrie)
Domov Slunovrat, Ostrava-Přívoz, příspěvková organizace
Ostrava, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Na Mlýnici 203 / 5, Ostrava-Přívoz1. kontakt - v případě Vašeho zájmu zasílejte na uvedený e-mail životopis s motivačním dopisem, ne telefonicky.

případě našeho zájmu, Vás budeme sami kontaktovat.Informace : Uvolněná pracovní pozice v domově se zvláštním režimem.Platové zařazení : 10 pl.

třída (výše se odvíjí od odpracovaných let dle stupnice platových tarifů pro zdravotní sestry) + osobní příplatek po uplynutí zkušební doby (3 měsíce).

Pracovní poměr na dobu neurčitou se uzavírá nejdříve po roce zaměstnání. Je možno také uzavřít Dohodu o provedení práce či Dohodu o pracovní činnosti.

Požadavky : - min. ukončené střední vzdělání s maturitní zkouškou platné rozhodnutí k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru všeobecná sestra dle zák.

č. 96 / 2004 Sb.- specializace v oboru psychiatrie- psychoterapeutický výcvik výhodou- dobré komunikační schopnosti- znalost problematiky a zkušenosti práce s cílovou skupinou- základní znalost práce na PC- loajalita k organizaci, odpovědnost, flexibilnostZaměstnanecké výhody : FKSP - 5 500 Kč ročně, podnikové stravování, zvláštní prémie

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost