SERVISNÍ TECHNIK/TECHNIČKA
PROMA REHA, s.r.o.
Česká Skalice, CZ
před 18 hodinami
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro PROMA REHA, s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky : angličtina pasivně
  • lokalita : Riegrova 342, Česká Skalice, 55203
  • Přidáno : 1.8.2019
  • Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení :

    Společnost PROMA REHA, s.r.o., český výrobce vybavení pro zdravotnická zařízení, hledá posilu do svého servisního týmu -

    zaměstnance na pozici "SERVISNÍ TECHNIK / -ČKA". Jeho hlavním úkolem bude zajišťování servisních zásahů na výrobcích u zákazníků.

    Pracovní poměr na dobu určitou, po zapracování možné prodloužení nebo doba neurčitá. Nástup možný ihned.

    Nástupní hrubá měsíční mzda 20.000,- Kč, po zapracování 22.000,- Kč - 25.000,- Kč dle nastavených parametrů odměňování.

  • Náplň práce : vykonávání servisních činností u zákazníků (nemocnice, domovy důchodců, domácí péče); komunikace se zákazníkem v průběhu servisu;
  • příprava náhradních dílů pro servisní zákrok; cestování služebním vozem za zákazníky; dokumentování servisních případů v IS Helios Orange;
  • provádění bezpečnostně technických kontrol - revizí; dokumentování revizí; plnění servisních plánů v ČR i zahraničí.

  • Požadavky : SŠ vzdělání technického směru (elektro); min. řidičský průkaz sk. B; základní znalost anglického jazyka; manuální zručnost a technické myšlení;
  • základní znalost práce s měřidly; znalost MS Windows, MS Office; slušné vystupování, organizační a komunikační schopnosti;
  • loajalita a časová flexibilita; výpis z rejstříku trestů.

  • Znalosti a zkušenosti, které jsou výhodou : znalost informačního systému Helios Orange; vyhláška č. 50 / 1978 Sb., 5 a výše;
  • vyšší úroveň znalosti AJ, popřípadě dalších cizích jazyků.

  • Zaměstnavatel nabízí : zajímavou a odpovědnou práci v prostředí stabilní české společnosti; zaškolení, odborný a profesionální růst;
  • příjemné pracovní prostředí; po zapracování stravenky; ohodnocení závislé na výsledcích a plnění cílů.

    případě, že Vás tato nabídka práce zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis spolu s krátkým průvodním dopisem na e-mail : kariera promareha.cz

    Vyžadované vzdělání : ÚSO (vyučení s maturitou)