Rozpočtář do STAVEBNICTVÍ
Grafton Recruitment
Zlín
před 2 dny
source : Hitprace

POPIS POZICE :

Pro významnou společnost působící v několika oblastech ->

stavebnictví / telekomunikace / energetika, hledáme nové posily do týmu.. tentokráte rozpočtáře do divize stavebnictví, kterému nejsou cizí elektroinstalace.

Co tě u nás konkrétně čeká : - analýza a nacenění projektu, tvorba kalkulací- úzká spolupráce s obchodním / projektovým manažerem- oblast stavebnictví + elektro- příprava technické dokumentace- občasná práce v terénu, jinak v kanceláři ve Zlíně

BENEFITY :

 • příspěvek na stravování- zvýhodněné volání a internet- zapůjčení firemního telefonu / notebooku / vozidla- zvýhodněné ceny elektrických energií a plynu- jazykové kurzy- firemní akce
 • POŽADAVKY :

 • SŠ / VŠ stavební + zkušenosti s elektroinstalacemi- znalost práce v systému AutoCAD- vyhláška č.50 / 1978 Sb. (i neplatná - možnost obnovy)- řidičský průkaz sk.
 • B- samostatnost a flexibilita

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost