Vedoucí zahradního centra - pokladní
Zahradní a parková spol. s r.o.
Mariánské Lázně, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Plzeňská 608 / 17, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné.

Pracovní doba : otevírací doba mimo sezónu (Po-Pá 8 : 00-17 : 00 h, So 8 : 00-12 : 00 h), otevírací doba v sezóně (Po-Pá 8 : 00-18 : 00 h, So 8 : 00-12 : 00 h).

Náplň práce : starost o zahradní centrum, objednávky zboží, příjem zboží do systému, oceňování a doplňování zboží, obsluha zákazníků.

Požadujeme : znalost v oboru zahradnictví nebo praxe v oboru zahradnictví, znalost práce na PC (znalost balíčku MS Office), aktivní přístup ke svěřeným úkolům, komunikační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost.

Nabízíme : stabilní práce ve stále se rozvíjející společnosti se spoustou zaměstnaneckých výhod, stravenky, sleva na nákup, velmi dobré finanční ohodnocení.

Kontakt pro zájemce : telefonicky (volat 7 : 00-15 : 30 h) anebo e-mailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost