Valašské Meziříčí: Operátor/ka výroby | náborový bonus 20 000 Kč
Manuvia, a. s.
Vsetín, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Pro našeho významného klienta hledáme do týmu spolehlivé pracanty. Požadujeme pouze manuální zručnost a spolehlivost. Hledáme všechny se zápalem do práce práce je vhodná pro ženy i muže .

Zkušenost ve výrobě výhodou, ne podmínkou!

Pracovní náplň

  • výroba komponentů pro automobilový průmysl
  • obsluha montážní nebo svařovací linky
  • třísměnný provoz
  • Nabízíme

  • NÁBOROVÝ BONUS 20 000 Kč
  • příplatky za směnnost v průměru 1 200 Kč
  • výkonnostní bonus v průměru 2 500 Kč ve zkušební době
  • výkonnostní bonus v průměru 4 000 Kč po zaučení
  • týmový bonus 2 720 Kč
  • týdenní ZÁLOHY
  • UBYTOVÁNÍ v docházkové vzdálenosti od podniku
  • PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU
  • dotované stravování v podnikové jídelně
  • volné víkendy
  • 5 týdnů dovolené
  • Požadujeme

  • manuální zručnost
  • ochota práce na tři směny
  • zkušenost ve výrobě výhodou
  • Zamlouvá se vám tato pracovní nabídka, ale potřebujete více informací? Klikněte na Mám zájem , vyplňte krátký formulář a naše náborářky se vám obratem ozvou.

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.