Stavební inženýři
Gemikaya Inşaat Taahhüt Nakliye ve Diş ticaret Limited Şirketi, odštěpný závod
Praha, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Gemikaya Inşaat Taahhüt Nakliye ve Diş ticaret Limited Şirketi, odštěpný závod, hledá zaměstnance na pozici Stavební inženýr.

Vybraný uchazeč bude pověřen následujícími úkoly : " správa a dohled nad stavebními projekty," kontrola technických návrhů a výkresů," příprava technických záznamů a stanovisek," dohled nad zaměstnanci" zajištění stanovených specifikací a rozpočtů, " spolupráce s klienty, subdodavateli a investory.

zajištění standardů bezpečnosti a ochrany zdraví zaměstnanců.Požadavky : " pracovní zkušenosti v oboru stavebnictví min.

5 let," minimálně bakalářský titul v oboru stavebnictví," znalost tureckého jazyka (na úrovni rodilého mluvčího), " plynulá znalost anglického jazyka.

Hledáme uchazeče, který bude flexibilní, spolehlivý a týmový hráč. Nabízíme přátelský a dynamický kolektiv a možnost prohlubování znalostí v oboru.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost