Balení elektroniky, 170 Kč/hod, zálohy kdykoliv, stravování ...
UNIJOB, s.r.o.
Praha
před 3 dny
source : Fajn brigády.cz

Informace o pracovním místě

Pro našeho významného klienta, tuzemský velkoobchod s elektronikou v Říčanech u Prahy (doprava busem od stanice metra C "Háje" - poskytujeme příspěvek na dopravu!), hledáme spolehlivé a fyzicky zdatné brigádníky na pravidelnou, dlouhodobou spolupráci na balení a přípravu objednávek k expedici.

ŠKOLENÍ : aktuální termín školení je v ÚTERÝ 15. 6. 2021 od další termíny pak každé další úterý v červnu

  • školení je nutné absolvovat, je již PROPLACENÉ, po něm navazuje hned úvodní směna
  • Termín brigády :

  • DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE - od ÚTERÝ 15. 6. minimálně na měsíc s možností prodloužení až do konce roku 2021
  • Pracovní doba :

    Po-Čt 8 : 30-18hod, Pá 8 : 30 - 16hod, víkendy volné

    Náplň práce :

  • balení různé elektroniky do krabic dle objednávek
  • vycpávání a polepování krabic
  • tisk štítků, příprava na expedici
  • Bližší informace Vám rádi sdělíme telefonicky mezi 8. a 18. hodinou.

    Požadujeme

  • na tuto brigádu je nutné ZAŠKOLENÍ v úterý 15. 6. (případně každé další úterý v červnu) od na pracovišti v Říčanech
  • potvrzení o studiu nebo výpis z rejstříku trestů
  • 100% spolehlivost, přiměřenou fyzickou zdatnost
  • zájem o dlouhodobou spolupráci (minimálně na měsíc, uvítáme spolupráci až do konce roku)
  • docházku aspoň 4 dny v týdnu (jen všední dny)
  • Nabízíme

  • základní mzdu 150 Kč / hod + osobní ohodnocení v případě bezproblémové docházky AUTOMATICKY 170 Kč / hod!
  • možnost zálohy KDYKOLIV při doručení docházkového listu - v hotovosti nebo na účet
  • práci v přátelském prostředí v zázemí prosperující společnosti
  • snídaně + kompletní obědové menu ve firemní kantýně dohromady za pouhých 50 Kč!
  • případě bezproblémové docházky příspěvek na dopravu
  • proplacení doby strávené na obědě bonus až 1 800 Kč měsíčně
  • zkrácené páteční směny
  • možnost dlouhodobé spolupráce
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.