Operátor knihařských strojů a zařízení v ofsetové tiskárně - strojní mechanik
Tisk Horák a.s.
Ústí nad Labem
před 2 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Drážďanská č.p. 814 / 83a, Krásné Březno, Ústí nad Labem.Náplň práce" Obsluha strojů ve výrobě (řezací / skládací / knižní linky)" Manipulace s potištěnými archy a jejich zpracování" Průběžná kontrola kvality poskládaných archů" Seřizování knižních strojů a linek na výrobu katalogů, časopisů atd.

Kontrola technologického postupu" Spolupráce při opravách zařízení" Čištění a údržba strojů" Dvousměnný provozPožadavky" Vyučení v polygrafickém nebo strojírenském oboru" Praxe na obdobné pozici - výhodou" Dobrá pracovní morálka, zodpovědnost a pečlivost při plnění pracovních úkolůNabízíme" Práci na HPP ve stabilní české rodinné firmě" Slušné platové ohodnocení (fix + osobní ohodnocení + výkonové odměny + placené přesčasy)" Příjemné zázemí za účelem stravování " Možnost osobního a profesního růstu" Dle schopností neomezená možnost postupu v rámci výroby" Využití sportovního vyžití v Tclubu v rámci bonusového programu" Pozice vhodná i pro absolventy" Místo výkonu práce Ústí nad Labem Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis.

Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.Kontakt : Lucie Hlavsová, e-mail : lucie.hlavsova tiskhorak.czZasláním Vašeho životopisu do společnosti Tisk Horák a.

s. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti, za účelem získání zaměstnání po dobu do odvolání Vašeho souhlasu.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost