Marketingově-organizační asistent/ka
Bezones a.s.
Brno, Czech Republic
před 21 hodinami
source : Startupjobs

K nám do kolektivu hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Marketingově-organizační asistent / ka.

Co byste měli splňovat :

  • dobré komunikační dovednosti,
  • orientaci v marketingových kampaních,
  • angličtina,
  • smysl pro detail,
  • samostatnost a spolehlivost.
  • Náplň práce :

  • organizace marketingových kampaní,
  • komunikace s dodavateli,
  • průzkumy trhů,
  • plná podpora Generální Manažerky.
  • Co nabízíme :

  • zajímavou a perspektivní práci, kde uplatníte své zkušeností, vlastní nápady a řešení.
  • dlouhodobý ambiciózní projekt, kde uvidíte výsledky své práce,
  • firemní počítač a motivující finanční ohodnocení,
  • kanceláře v centru Brna,
  • podporu celého týmu,
  • možnost home office,
  • nástup dle dohody.
  • Nesplňujete nějaké požadavky nebo máte další otázky, napište nám.