SPECIALISTA CONTROLLINGU s AJ
AC Jobs
Středočeský kraj
před 5 dny

Máte zkušenosti s controllingem a s tvorbou ferecastů? Jste analyticky nastavení a naplňuje Vás práce s rozsáhlými daty?

Bavilo by Vás spolupracovat s HR oddělením a zároveň byste byli pravou rukou oddělení financí? Tak hledáme právě Vás! Pro mezinárodní obchodní společnost hledáme kolegu(-

yni) do HR oddělní na pozici : SPECIALISTA CONTROLLINGU s AJ (HR ODDĚLENÍ)

Pracovní náplň

  • příprava a zpracování personálních a mzdových reportů dle KPI’s
  • úzká spolupráce s finančním oddělením
  • příprava forecastů a finančních plánů
  • controlling (faktury, platby, finanční transakce apod.)
  • vytváření analýz a prezentací
  • aktivní spolupráce na projektech v rámci HR oddělení
  • spolupráce v rámci agendy odměňování
  • Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání (ekonomického směru)
  • pokročilou úroveň AJ
  • pokročilou znalost MS Excel (kontingenční tabulky, VLOOKUP)
  • praxi na podobné pozici výhodou (controlling, tvorba forecastů)
  • analytické myšlení a smysl pro detail
  • zálibu v práci s daty, čísly a tabulkami
  • Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • 5 sick days
  • možnost home office
  • příspěvek na dovolenou, volný čas
  • penzijní připojištění
  • individuální rozvržení pracovní doby
  • nástup ideálně IHNED (případně dle dohody)
  • místo výkonu práce : Beroun
  • Požádat