Projektant/konstruktér - elektro Kolín
SPEL, a.s.
Kolín
před 2 dny
source : Hitprace

První kontakt : Krejčíková Dagmar, tel. : 321 579 051, Pospíšilová Markéta, tel. : 321 742 013 kdykoliv od 8 do 15 hod,e-mail : dkrejcikova spel.

cz, mpospisilova spel.cz,osobně : středa 13 hod - požadujeme CV.Náplň práce : Samostatná tvorba projekční a výkresové dokumentace v oblasti elektro Tvorba schémat podle požadavků zákazníkaŘešení technických problémůZapracování změn do projektové a výkresové dokumentaceZpracovávání kalkulací a spoluúčast při realizaci zakázek u zákazníkůÚzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti.

Požadujeme : SŠ, elektrotechnické zaměření podmínkouPraxi v oboru pouze výhodouOrientace v MaR výhodouMS Office - uživatelská znalostZnalost AJ / NJ výhodouŘidičský průkaz sk.

BOdpovědnost, samostatnost, schopnost týmové spolupráce, komunikativnost.Nabízíme : Smlouva na 1 rok s předpokladem na dobu neurčitouZázemí úspěšné a stabilní společnosti Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy / tkyProfesní růst a pravidelné vzdělávání Odpovídající mzdové ohodnocení Příjemný kolektiv.

Pracovní doba : 7 - 15 : 30 hod.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost