Operátor výroby Třinec – až 23 000 Kč
Dobrá práce.cz
Moravskoslezský (okres Frýdek, CZ
před 6 dny
source : Dobrá práce.cz

Datum : 5.9.2018 ID : 1359240

Pracovní nabídka

Pro výrobu žáruvzdorných výrobků hledáme šikovné kandidáty na pozici operátorů výroby a obsluhy strojů.

Nabízíme :

  • Motivující mzda základ 19 000 Kč + příplatky + 1 000 Kč docházkový bonus
  • Po zkušební době bonusy 10 % (až 1 900 Kč / měsíc)
  • Dotované stavování
  • 20 + 5 dní dovolené navíc
  • Smlouva na HPP stabilní zaměstnání u stabilní firmy
  • Náplň práce :

  • Obsluha strojů a zařízení výrobní linky
  • Výroba žáruvzdorných výrobků a forem
  • Manipulace a vizuální kontrola výrobků
  • Požadujeme :

  • Výuční list v technickém oboru výhodou
  • Praxe ve výrobní společnosti
  • Orientace ve výkresové dokumentaci a práce s měřidly
  • Ochota pracovat v nepřetržitém provozu 2, 2, 2 (8hodinové směny)
  • Fyzická zdatnost, manuální zručnost
  • případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete životopis na e-mailovou adresu zaslat email nebo volejte 739 580 637.

    Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.

    Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde : http : / / www.adecco.cz / Prohlaseni.html

    Nehodí se Vám tato nabídka? Doporučte ji Vašim přátelům!