KOMODITNÍ NÁKUPČÍ
AC Jobs
Brno
před 7 dny
  • Jste komunikativní osobnost s technickým backgroundem? Máte praxi alespoň 5 let s nákupem komodit v oblasti elektro? Anglický jazyk využíváte na denní bázi a zvládáte vést i obchodní jednání?
  • Pak neváhejte zaslat svůj životopis! Výrobní společnost - lídr ve svém oboru - hledá novou posilu na pozici KOMODITNÍ NÁKUPČÍ - ELEKTRO (až 80000 Kč)

    Pracovní náplň

  • rozvoj dodavatelské základny
  • strategické vyjednávání podmínek
  • kooperace na zavádění nových projektů
  • nákup komodit v oblasti elektro
  • pravidelné meetingy se zahraničním
  • cestování do zahraničí (20%)
  • Co požadujeme?

  • VŠ / SŠ vzdělání v oblasti elektro
  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • víceletou praxi ve strategickém nákupu (nákup komodit v oblasti elektro)
  • vyjednávací schopnosti
  • člověka, který je ochoten cestovat, a disponuje technickým backgroundem
  • Co nabízíme?

  • skvělé mzdové ohodnocení
  • zajímavou práci v mezinárodní výrobní společnosti
  • 25 dní dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • dotované stravné
  • zvýhodněné tarify
  • notebook
  • místo výkonu práce : Brno - Slatina
  • Požádat