Vrchní referent/rada - koordinátor, projekt Outplacement, KrP v Plzni
Úřad práce České republiky
Plzeň, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Plné znění oznámení o vyhlášení výběrového řízení včetně potřebných formulářů pro podání přihlášky naleznete na našem portále : https : / / admin-uradprace.

mpsv.cz / Posuzovány budou žádosti o přijetí do služebního poměru a zařazení na služebnímísto nebo žádosti o zařazení na služební místo (dále jen žádost ) podané ve lhůtědo 31.

srpna 2020, tj. v této lhůtě zaslané prostřednictvím provozovatele poštovníchslužeb na adresu sídla organizačního útvaru služebního úřadu : Úřad práce ČR,Krajská pobočka v Plzni, Kaplířova 7, 320 73 Plzeň, nebo osobně podanéna podatelnu organizačního útvaru služebního úřadu na výše uvedené adrese.

Žádostlze podat rovněž v elektronické podobě s uznávaným elektronickým podpisem na elektronickou adresu organizačního útvaru služebního úřadupodatelna.

pm uradprace.cz nebo prostřednictvím veřejné datové sítě do datovéschránky ID 6gyzph2. Formulář žádosti tvoří přílohu č. 1 tohoto oznámeníuloženou v úvodu textové části výběrového řízení.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost