Obvodní báňský inspektor v Praze
ČESKÝ BÁŇSKÝ ÚŘAD
Praha hl.m., Praha
před 5 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Kozí 4, 110 01, Praha 1Způsob prvního kontaktu : Na výběrovém řízeníKontaktní osoba : paní Mgr. Hluchníková MichaelaUPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE : Požadujeme vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu zaměřeném na hornictví, geologii, podzemní stavitelství, výbušniny, popřípadě na technický obor, který se k hornictví, geologii, podzemnímu stavitelství nebo výbušninám vztahuje, nebo na právo, je-

li doplněno alespoň středním vzděláním s maturitní zkouškou v některém z uvedených technických oborů. Žádost lze podat do 21.

 • 2. 2018. Pracovní místo je v 12. platové třídě, platový tarif 22 500 - 33 830 Kč (v závislosti na počtu let praxe) + osobní příplatek až 50 % nejvyššího platového tarifu;
 • mimořádné finanční odměny; motivační finanční ohodnocení v závislosti na odvedené práci; vhodné i pro absolventy. ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY : Práce na dobu neurčitou, stravenky, příspěvek na rekreaci, kulturu, sport, vzdělávání, příspěvek na penzijní připojištění, odměny k životním a pracovním výročím, pracoviště v centru Prahy.

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost