Řidiči autobusu
ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.
Příbram
před 5 dny
source : Hitprace

Pozice : řidiči autobusuOCSpolečnost ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o. přijme řidiče autobusové dopravy na provoz Příbram (rovněž Králův Dvůr, Hořovice, Sedlčany, Dobříš, Praha, Domažlice a Železná Ruda).

Uhradíme náklady na rozšíření řidičského průkazu skupiny D. Požadujeme bezúhonnost a slušné vystupování.Pro řidiče nabízíme tyto benefity : - příspěvek 10 000,- Kč při nástupu s ŘP sk.

D nebo úhrada ŘP sk. D- výrazně zlevněné jízdné i pro rodinné příslušníky- zvýhodněný tarif volání- výplata mzdy vždy nejdéle k 12.

měsíci- zázemí stabilní mezinárodní společnosti- možnost sebevzdělávání a další benefity- příspěvek na očkování a vitamíny- stravné- ošatné a příspěvek na praní- příspěvek na dovolenou a Vánoce- příspěvek na penzijní pojištění po odpracovaném 1 roceNástup : ihned Mzda : 22 000,- až 28 000,- KčKontakt : Mihulková Jana, tel.

311 653 717, 311 653 713, e-mail : personalni.beroun arriva.czMísto výkonu práce : ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o., K Podlesí č.

p. 540, Příbram VI-Březové Hory

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost