Brusič kovů – vydělejte si 30 000 Kč měsíčně!
ManpowerGroup s.r.o.
Hradec Králové, Czech Republic
před 22 hodinami
source : Personálka.cz

Máte zkušenosti s broušením kovů? Hledáme právě vás!

Práce se spoustou výhod přímo v Hradci Králové.

Popis pozice

Hlavní náplní vaší práce bude :

  • broušení nerezových plátů, ze kterých se vyrábí nerezové válce
  • dodržování technologických postupů dle dokumentace
  • obsluha brusky, děrování plátů, příprava na další pracovní postup
  • Pracujeme ve dvousměnném provozu.

    Požadavky

  • Přivítáme šikovné kolegy, ideálně se zkušeností s broušením kovů.
  • Nabízíme

    Získáte mzdu 25 000 30 000 Kč měsíčně, podle vašich zkušeností.

    Navíc vás čeká spousta výhod ke mzdě, například :

  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na dopravu
  • dotované stravování
  • nadstandardní zdravotní péče
  • vánoční prémie
  • odměny při životních jubileích a událostech
  • odměny při dosažení důchodového věku
  • mikulášské balíčky pro děti
  • firemní akce (např. dětský den)
  • a další!

    Neváhejte, ozvěte se jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka nebo na uvedené kontakty!

  • Čeština
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.