Junior Key Account Manager
Red Bull
Prague, Czech Republic
před 1 dnem

Jsi orientovaný / á na výsledky a máš rád / a, když se tvoje práce může změřit a cíle kvantifikovat?Rád / a pracuješ svobodně, kreativně a ke svým cílům se propracováváš svou vlastní iniciativou?

Umíš navnímat zákazníka, jeho odlišné potřeby a baví tě hledat řešení?

Užíváš si komunikaci s lidmi a vyjednávání je pro tebe naprosto přirozenou formou komunikace?Jestli říkáš jasné ANO, neváhej a čti dál.

Pozice Junior Key Account Managera v našem klíčovém oddělení nabízí všechno výše zmíněné a v její pracovní náplni se navíc snoubí chuť po výkonu, svobodě a zodpovědnosti.

Na tuto pozici hledáme kandidáta, který má silné komunikační dovednosti, vyjednávací schopnosti, analytické schopnosti při práci s daty, a zároveň empatický přístup k zákazníkům.

Důležitým předpokladem je umění práce pod tlakem, strategické myšlení, asertivita a myšlení outside of the box.

RESPONSIBILITIES

Areas that play to your strengths

All the responsibilities we'll trust you with :

Postupně budeš přebírat a zastřešovat obchodní spolupráci s vybranými klíčovými zákazníky na trhu. Budeš mít na starost vyjednávání obchodních podmínek (listing, distribuce, promoce ), kontrolovat exekuci a dodržování domluvených vystavení a podmínek.

U zákazníků budeš prosazovat Red Bull strategii, hodnoty a cíle, budeš naším ambasadorem. Začneš s menšími zákazníky a postupně si přebereš větší.

Kromě udržování stávajících vztahů je třeba budovat vztahy nové, neustálé vyhledávání nových příležitostí je tedy klíčovou součástí tvojí náplně práce.

Máš oči neustále otevřené, vnímáš svět kolem sebe a posloucháš kolegy i známé, nebojíš se překážek.

datech je síla. S daty budeš pracovat na denním pořádku, ať již v interním systému CPM, při forecastingu či plánování promocí.

Každou návštěvu, objednávku či aktivitu je třeba zaznamenat v systému a sledovat vývoj a trendy. Jedná se o velmi podstatnou část práce, takže by tě měla naplňovat, stejně jako práce s Excel, PowerPoint a dalšími programy.

Spolupráci se zákazníky nám také ulehčí zodpovědné vedení zákaznické administrativy a tvůj focus na detail.

neposlední řadě budeš součástí různých interních projektů. Jako společnost se neustále posouváme, inovujeme a hledáme nové cesty.

Budeš mít možnost se těchto projektů zúčastnit a aktivně na nich participovat. Zároveň je pro nás velmi důležitá komunikace ve firmě napříč odděleními, velmi úzká komunikace pak probíhá uvnitř obchodního týmu, kde je potřeba si informace předávat tak, aby business rostl a všichni byli součástí týmu.

EXPERIENCE

Your areas of knowledge and expertise

that matter most for this role :

 • Předchozí zkušenosti v rámci obchodního oddělení, ideálně na pozici Junior KAM, Key Account Executive, Sales Trainee, Category nebo Trade Marketing Specialist
 • Komunikační a vyjednávací schopnosti
 • Asertivita, odolnost vůči stresu
 • Analytické myšlení, práce s daty
 • Zkušenost s prací s plánovacími, forecast programy výhodou
 • Angličtina na pokročilé úrovni
 • Pokročilá uživatelská znalost PowerPoint a Exce
 • Jedná se o pozici na dobu určitou - záskok za mateřskou dovolenou
 • Vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
 • Angličtina fluent
 • Travel up to 25%
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost