Stavbyvedoucí
Vožická, a.s.
Tábor, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Požadavky- vysokoškolské vzdělání stavebního směru nebo středoškolské s min. 10 let praxe- technické myšlení, orientace v projektové dokumentaci staveb - schopnost odhalit slabá místa v projektech a navrhnout nová řešení- vyjednávací a komunikační dovednosti, obchodní schopnosti- velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office)- znalost AutoCad nebo jiných CAD programů vítána- autorizace ČKAIT výhodou - zkušenosti na obdobných pozicích výhodouNáplň práce - plánování, koordinace a kontrola průběhu stavebních prací- poptávky a nabídky stavebních zakázek- technická jednání s dodavateliNabízíme zaměstnanecký poměr na dobu neurčitou, služební telefon a notebook.

Platební podmínky budou upřesněny na osobním pohovoru.V případě zájmu zašlete svůj životopis na uvedenou emailovou adresu.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost