HYPOTEČNÍ PORADCE - Plzeň
Raiffeisenbank
Plzeň, CZ
před 1 dnem
source : Welcome to the Jungle

Pro naše hypoteční centrum v Plzni hledáme novou posilu, která bude našim klientům pomáhat realizovat sny o vlastním domově.

Co vás čeká?* V prvních měsících projdete úvodním zaškolením a budete poznávat, jak to na našem hypo centru chodí. Velmi nám záleží na tom, abychom se spolu v práci cítili dobře.

 • Budete nahlížet pod ruce zkušenějším kolegům, doprovázet je na školení externích partnerů a spolupracovat na jednodušších případech.
 • Jakmile se zorientujete, budete externisty samostatně oslovovat a navazovat s nimi obchodní vztahy.* Po zaučení se stanete hypotečním specialistou, který pro naše klienty vytváří individuální řešení hypotečního financování a získává klienty nové.
 • Pro externisty a kolegy budete profesionálem a partnerem, na kterého se mohou spolehnout za každé situace. Co u nás získáte?

 • Důvěru a možnost seberealizace.* Vedení zkušeného Petra, kterému záleží na vašem rozvoji a dovede vás plně podpořit.* Máte možnost výrazně ovlivnit výši svého výdělku.
 • Pevný měsíční fix je jistota a zbytek je na vás a vaší aktivitě.* Náš propracovaný benefitní systém z nás dělá jednoho z nejlepších zaměstnavatelů na trhu - každý z nás má maximální svobodu v tom, jaké benefity chce využívat.

  Sami se rozhodnete, zda pojedete na dovolenou, přihlásíte se na jazykový kurz, budete pravidelně chodit sportovat, nebo nakupovat knížky.

  Stravenky a příspěvky na penzijní a životní pojištění jsou klasika, nezapomněli jsme.* Ročně máme 5 týdnů dovolené, 3 flexi days a další dny získáte s odpracovanými roky.

 • Spolupráce je formou zaměstnaneckého poměru a vždy 8. v měsíci máte své peníze na účtu.* Mrkněte na #zivotvraiffce nebo na náš profil na www.
 • atmoskop.cz překvapíme vás domácí atmosférou a neformálními vztahy.* A umožníme vám vyrůst, protože upřednostňujeme posuny našich lidí.

  Pozice vás bude bavit, pokud : * Obchodní plán vás bude bavit plníme individuální i týmové cíle, soutěžíme v prodeji hypoték a chceme si to užít.

 • Dokážete obsáhnout velké množství informací. Metodiku je potřeba ovládat na jedničku a přes to nejede vlak.* Když něco nevíte nebo neznáte, jste schopni si poradit.
 • A máte to vyzkoušené nezáleží, jestli ze školy, nebo z práce. Společnostrb

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost