COO
ALPHA Vehicle Security Solutions Czech s.r.o.
Týniště nad Orlicí, Česká republika
před 2 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro ALPHA Vehicle Security Solutions Czech s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno : praxe a vysokoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky : angličtina aktivně japonština aktivně
  • lokalita : V. Opatrného 1050, Týniště nad Orlicí, 51721
  • Přidáno : 23.7.2019
  • Ostatní řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrných činností :

    Kontakt e-mailem lenka.kutnarova kk-alpha.com, telefonicky nebo osobně na pracovišti.

    Požadavky :

  • znalost japonského jazyka slovem i písmem
  • znalost anglického jazyka slovem a písmem
  • praxe na obdobné pozici v automotive společnosti minimálně 3 roky
  • Náplň práce :

  • řízení české entity
  • zastupování ve věcech prodeje, nákupu, pracovně právních a bankovních transakcích
  • zastupování firmy před soudem a státními institucemi
  • řízení ředitelů všech odborných útvarů české entity
  • Zaměstnanecké výhody :

  • závodní stravování, týden dovolené navíc, firemní vzdělávání
  • benefity v rámci bonusového programu cafeterie, firemní vozidlo k osobnímu užívání.
  • Vyžadované vzdělání : Bakalářské

    Hrubá mzda : 45 000 55 000 Kč / měsíc

    Znáte někoho, komu by se mohla tato práce líbit? Dejte mu vědět.