SPECIALISTA KLIENTSKÉ PODPORY s NJ+AJ
AC Jobs
Brno
před 5 dny

Hovoříte plynule německy? Rádi komunikujete s lidmi a chcete se rozvíjet na pozici v zákaznickém servisu v prestižní společnosti?

Zaujala Vás nabídka práce SPECIALISTA KLIENTSKÉ PODPORY s NJ+AJ v Brně? Pak nám zašlete svůj životopis! Moderní nadnárodní společnost hledá do svého týmu kolegu na pozici : SPECIALISTA KLIENTSKÉ PODPORY s NJ+AJ

Pracovní náplň

  • Zákaznický servis v německém jazyce
  • Vyřizování dotazů zákazníků
  • Poskytování informací o službách a produktech společnosti
  • Vkládání dat do systému
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • Vysoce pokročilou úroveň němčiny
  • Středně pokročilou úroveň angličtiny
  • Praxi v call centru (výhodou)
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Proaktivitu, dobré komunikační schopnosti
  • Co nabízíme?

  • Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
  • Zajímavé finanční podmínky
  • Stravenky
  • Slevy pro zaměstnance
  • Moderní pracoviště v centru Brna
  • Step 2