Zubař ve VIP klinice v Praze
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Praha-Nové Město, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Přijmeme lékaře v oboru stomatologie do nově vzniklých ordinací. Nabízíme práci v ordinacích s vlastní čekárnou špičkovým vybavením a zdravotní sestrou.

případě absolventů se nachází v klinice další zubní lékaři kteří mohou dohlížet na Vaše začátky. K fixnímu platu se můžete těšit také na flexibilní pracovní dobu náhradu cestovného a mnoho dalšího.

Jsme zasmluvněni všemi zdravotními pojišťovnami.Požadujeme : VŠ vzdělání v oboru zubní lékařství Slušné jednání a vystupováníNabízíme pracovní poměr na plný nebo částečný úvazek / formou IČ možnost fixního základu dle dohody +% z obratu 30 dní dovolené práci se špičkovou novou technikou (RVG OPG kofferdam strojová endodoncie dentální mikroskop) výkonové odměny příjemné moderní pracovní prostředí s jasně definovanými postupy a procesy profesionální podporu ze strany zdravotních sester a skvělý pracovní kolektiv možnost dalšího vzdělávání pro absolventy motivující finanční ohodnocení absolvent až 100.

000Kč v případě relokace příspěvek na bydlení úhradu cestovného podporu dalšího profesního a jazykového vzděláváníVzdělání : VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost