Specialista plánování
G4S Services s.r.o.
Praha-Klánovice, CZ
před 12 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : PRAHA Kontaktní osoba : Ing. Ivana Slavíková; tel. : +420 724 793 669, e-mail : ivana.slavikova cz.g4s.

com UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE : Informace o pracovním místě : Společnost G4S Secure Solutions (CZ), a.s. hledá zaměstnance na pozici " Specialista plánování" na pracoviště centrály společnosti v Praze.

Náplň práce : zpracování měsíčních analýz a podkladů pro měsíční uzávěrku z objektů, zadávání směn pracovníků regionu a provádění změn do programu HELIS, vedení potřebné administrativy a hlášení regionu, vyhodnocování účinnosti výkonu služby, zabezpečení správnosti a včasnosti podkladů pro mzdy, vedení evidence jednání se zákazníky, vedení evidence stížnosti, vedení evidence zahájení a ukončení zakázek Pracovní doba : 37, 5 hod / týden Požadujeme -

SŠ vzdělání - trestní bezúhonnost - velmi dobrá znalost MS Office - zejména excel - samostatnost, zodpovědnost , komunikativnost Nabízíme -

zajímavou a perspektivní práci ve stabilní společnosti na HPP, odpovídající platové ohodnocení, příjemný kolektiv Zaměstnanecké výhody : Stravenky, kafetérie, další benefity společnosti G4S.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost