Asistent/ka manažerky - možnost brigády
Nefrito laboratories, s.r.o.
Brno
před 2 dny
source : JenPráce.cz

Hledáme pravou ruku naší manažerky ( 90 hodin / měs.)

Pracovní doba : PO PÁ od 7 : 30 10 : 00, 2 týdně 16 : 00 19 : 00 (domluva)

Pozice je vhodná i pro maminky na mateřské dovolené.

Náplň práce : administrativa, práce na počítači (Word, Excel, sociální sítě, internet, emaily, ), vedení a kontrola skladu, realizace pohovorů s manažerkou.

Jelikož se naše firma zabývá propagací a reklamou kosmetických výrobků, tak Vaším úkolem bude objednávání promo akčních stánků a příprava každý den potřebných podkladů pro své kolegy / ně.

Jaké máme požadavky?

Naše nová posila by měla být spolehlivá, cílevědomá ( až 40 procent výplaty tvoří pohyblivá složka), případné stresové situace by měla umět zvládat s úsměvem.

Také by měl / a mít proaktivní přístup, vždy rádi uvítáme zlepšení našich zaběhnutých postupů.

Řidičský průkaz skupiny B. výhodou

Zaškolení hradí firma a také možnost osobního růstu.

Pokud si právě vybereme Vás, čeká Vás dlouhodobá spolupráce, motivační soutěže a výlety s celou pobočkou (v roce 2018 např.

Miláno, Disneyland v Paříži )

NÁSTUP ZÁŘÍ 2020

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.